• نحوه استفاده از ضمانت پارت الکتریک

    گارانتی، تعهد و تقبل شرکت بر کارکرد صحیح محصول در یک دوره معین است که نوعی تضمین طراحی، مکانیزم قطعات و مونتاژ به حساب می آید. جهت استفاده از خدمات گارانتی پارت الکتریک میتوانید محافظ ولتاژ و نوسان برق خود را به همراه فاکتور خرید و کارت گارانتی که در جعبه محصول موجود میباشد به نزدیک ترین فروشگاه لوازم برقی – الکتریکی شهر خود که نمایندگی برند پارت الکتریک میباشد مراجعه نموده و با تحویل محافظی که به دلیل دفع نوسان شدید ولتاژ از مدار خارج شده, یک عدد نو تحویل بگیرید. زمان دوره گارانتی محصولات بر روی کارت گارانتی و جعبه محصولات درج گردیده است.

  • دریافت تندیس طلایی واحد نمونه کیفی کشور

    سازمان ملی استاندارد ایران هر سال در روز استاندارد شرکت‌هایی را که در تولید محصولات خود معیارهای کیفی این سازمان را رعایت کنند به عنوان تولیدکننده نمونه کشوری برمی‌گزیند. شرکت پارت الکتریک به عنوان بزگترین تولید کننده قطعات هم ردیف در کشور با تولید کلید و پریز, محافظ نوسان برق, چندخانه و رابط برق, دوشاخه و مادگی سیار, سرپیچ سرامیکی, هواکش,  سوکت های صنعتی و ترمینال ریلی برق صنعتی  که سال‌های گذشته نیز در سایه تولیدات باکیفیت و مطابق با معیارهای استانداردهای جهانی موفق به دریافت تندیس طلایی در سال ۱۳۹۸ برای چندمین بار شده و عنوان تولید کننده نمونه کشور را از آن خود کند. این شرکت همچنین مفتخر است که دریافت گواهی کیفیت اروپا را نیز در کارنامه فعالیت های خود دارد.

  • در یافت لوح طلایی بهترین واحد کیفی

    در این مراسم که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، رییس سازمان ملی استاندارد و رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن اجلاس سران برگزار شد, لوح تقدیر و تندیس تولیدکننده نمونه کشور در سال ۹۸  به نماینده شرکت پارت الکتریک اهدا شد.